• LODFIBER 150M SC-SC Vnitřní Obrněné Singlemode Simplex Optický Kabel Patch Kabel 9/125
  • LODFIBER 150M SC-SC Vnitřní Obrněné Singlemode Simplex Optický Kabel Patch Kabel 9/125
  • LODFIBER 150M SC-SC Vnitřní Obrněné Singlemode Simplex Optický Kabel Patch Kabel 9/125

LODFIBER 150M SC-SC Vnitřní Obrněné Singlemode Simplex Optický Kabel Patch Kabel 9/125

  • 2 287.32 Kč

Související produkty

Popis produktu

  • Číslo Modelu: f620
  • Značka: KAMLEN

F620 boční Síť rozhraní Optické rozhraní: 1 GPON portu (SC / PC); Přenosová vzdálenost: 20-30 km; Přenosová rychlost: 1.244 Gb / s (na), 2.488 Gb / s (níže).Uživatelská straně rozhraní Ethernet rozhraní: 4 10/100 BASE-T; HRNCE rozhraní: 2 RJ-11. Zařízení Podpora funkce držení vlákniny, disk, Podpora logické identifikace, SN, ověřování Hesla; Podpora GEM PORT, T-CONT závazné; Podpora IGMP / MLD multicast protokol; Podpora optické spojení, měření a diagnostika; Podpora detekce smyčky funkce; Podpora Dying Gasp (vypnutí alarmu); Podpora SIP, H. 248; Podpora lokální WEBOVÝ a vzdálený OMCI řízení.Technické indikátory Napájení: 12V DC; Vysoká spolehlivost: Poskytuje kompletní servis přístup, vysokou šířku pásma, vysoký výkon, vysoká spolehlivost, snadná obsluha a údržba, aby splňovaly měnící se potřeby zákazníků, plně chránit investice a zlepšit hodnotu provozovatel sítě; použití vysoce spolehlivé tepelné design, zařízení s cílem zvýšit schopnost spustit, stabilní; Použití dual verze softwaru pro návrh, aby bylo zajištěno, že software ke stažení nebo upgrade procesu podnikání bez přerušení, zvýšit spolehlivost systému a softwaru; Vysoká spolehlivost ochrany před bleskem design, moc rada 4KV ochrana před bleskem, Ethernet port lightning 1,5 KV.Zelená Design: Klidový stav, ONT systém začne spánku za účelem úspory energie; Podpora ROHS standard.Snadná instalace a správa: Podpora přes vzdálené OMCI pro hromadné upgrady, diagnostiku, port loopback, line detekce; Podpora prostřednictvím EMS / OLT aktualizace softwaru a řízení; Podporuje offline konfiguraci a dávkové konfigurace, žádné opravných položek a načítání služby.

Vážení zákazníci, vezměte prosím na vědomí, původní adaptér je Čínský pin.Pokud chcete změnit EU adaptér , 1 usd addtional poplatek je vyžadován.Prosím, kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky.

Když umístíte objednávky, prosím, laskavě zanechte své telefonní číslo, poštovní směrovací číslo a podrobný adresu, e-mail nebo jakýkoli způsob, jak můžeme kontaktovat.Děkuji moc.Doufám, že si můžete vychutnat nakupování zde.

Štítky: ont epon, sfp gpon zte, c320, ont, gpon olt, wifi zte f660, gpon onu, epon, router wifi gpon, onu xpon wifi telefon

© www.hochtief-vsb.cz. Všechna Práva Vyhrazena