• 30g Hodnotami Rostlinné Hormony Hnojivo Potravin Růst kořenů Pro Zelí, Kukuřice, Arašídy, Sójové 2 Balení
  • 30g Hodnotami Rostlinné Hormony Hnojivo Potravin Růst kořenů Pro Zelí, Kukuřice, Arašídy, Sójové 2 Balení
  • 30g Hodnotami Rostlinné Hormony Hnojivo Potravin Růst kořenů Pro Zelí, Kukuřice, Arašídy, Sójové 2 Balení
  • 30g Hodnotami Rostlinné Hormony Hnojivo Potravin Růst kořenů Pro Zelí, Kukuřice, Arašídy, Sójové 2 Balení
  • 30g Hodnotami Rostlinné Hormony Hnojivo Potravin Růst kořenů Pro Zelí, Kukuřice, Arašídy, Sójové 2 Balení
  • 30g Hodnotami Rostlinné Hormony Hnojivo Potravin Růst kořenů Pro Zelí, Kukuřice, Arašídy, Sójové 2 Balení

30g Hodnotami Rostlinné Hormony Hnojivo Potravin Růst kořenů Pro Zelí, Kukuřice, Arašídy, Sójové 2 Balení

  • 68.18 Kč

Související produkty

Popis produktu

  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Číslo Modelu: ORH-1203 přijímač
  • Velikost: 1
  • Model: Optický přijímač CATV
  • Značka: dk-sítě
  • Typ: ORH-1203
  • Optické Vlákno Typ: Single Mode
  • Příjem Vlnová délka:
  • Položka Délka: 1m
  • Aplikace: FTTH sítě
  • RF konektor:
  • Původ: KN(Původu)
  • RF Frekvenční Rozsah:
  • Množství: 10pcs/lot
  • Vstupní optický výkon:
  • Optický konektor:
  • Typ Konektoru: SC/APC

······Související zboží······ 10pcs/lot CATV FTTH 3 způsoby, mini FTTH optický přijímač orh-1203 47-1000MHz CATV FTTH Optický Přijímač Uzel

······Specifikace······

Vlastnosti: určeno pro FTTH(Fiber to The Home) sítě Bez napájení nemůže normálně pracovat Zinek die-cast bydlení, niklovaný

Specifikace

Položka

Specifikace

Položka

Specifikace Vstupní optický výkon -10~0dBm Responsivity ≥0,9 A/W Vstupní Vlnové délce 1100~1600nm Optický konektor SC/APC Výstupní úroveň RF konektoru F-female RF Frekvenční Rozsah 47-1000MHz

······Produkt Show······

Štítky: deštník bílý, mini uzel, catv optických, led uzlu, ftth-catv, catv mini uzel, vlákno catv, catv fiber mini, cisco sfp, optický uzel

© www.hochtief-vsb.cz. Všechna Práva Vyhrazena