• 90%nových S2 JE základní deska Pro Canon S2 základní deska S2 deska S2 JE základní deska fotoaparát opravy součástí

90%nových S2 JE základní deska Pro Canon S2 základní deska S2 deska S2 JE základní deska fotoaparát opravy součástí

  • 587.95 Kč

Související produkty

Popis produktu

  • Číslo Modelu: 24-70
  • Použití: Fotoaparát
  • Balíček: No
  • Velikost: none

Platba: přijímáme Alipay,TT,Western union,Moneygram, atd. vyberte si nejpohodlnější pro vás.Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.Poštovné A Balíček:

Loď do USA přes Epacket to může trvat asi 7 - 15 pracovních dnů s sledovací číslo.

Položky budou odeslány do 24 hodin, jakmile vaše platba ověřena.Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd. Kupující jsou zodpovědní za žádné vlastní/cla, daně vzniklé ve vaší zemi.Vrácení a Výměna Podmínky: Vrácení nebo výměna je podporována pouze jeden.Položky musí být vráceny tak, jak je obdržel,není použit,ani otevřen,není poškozen.Kupující je odpovědný za Všechny Vrátit Poštovné a Poplatky za Dopravu.Kupující je odpovědný za další náklady na dopravu pro položky, které jsou vráceny odmítl a/nebo nedoručitelná.

Zpětnou vazbu: s cílem poskytnout vám lepší služby, prosím, léčit transakce spravedlivě.Zpětná vazba je náš život, před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás a získejte lepší řešení.Protože jsme rovněž zvážit NEUTRÁLNÍ zpětnou vazbu jako NEGATIVNÍ zpětná vazba.

Kontakt: Pokud existuje nějaké dotazy,prosím, neváhejte kontaktovat s námi přes www.hochtief-vsb.cz.odpovíme vám do 24-48 hodin,s výjimkou svátků.

Kdo Jsme: Jsme manufacurer pro fotoaparát, náhradní díly,jsme vítejte maloobchodní a velkoobchodní zákazníci,pokud potřebujete velké množství,prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro získání lepší cenu

Štítky: 14hdi intercooler, 1 kg hmotnosti měřítku, 14d301k kondenzátor, 212 men vip black, airpods 2019 tipy, 0am s dvojitou spojkou, 2jz motor bunda, airpods 39 kč, airpods apple box

© www.hochtief-vsb.cz. Všechna Práva Vyhrazena